Історія компанії «Паріс» почалася в 1997 році з ентузіазму та зусиль кількох людей і успішно триває зараз, завдяки злагодженій праці та професіоналізму колективу, що значно виріс. 

Наше основне завдання – забезпечити українського споживача якісною продукцією від відомих виробників.

Клієнтами Парису є як великі державні підприємства України, і невеликі виробництва різної форми власності.

Наші постачальники мають світове ім'я і працюють на ринку вже понад 30 років, все виробництво ретельно контролюється і сертифіковано стандартами ISO.

Протягом багатьох років ми працюємо з провідними виробниками, чия бездоганна репутація вже здобула довіру у своїх галузях. Постачальниками компанії «Паріс» є відомі у всьому світі компанії – KSS, WECO, Aten, Legrand, Kunt, ECE, Hanlong, Pro'sKit, Ligitek, Bolymin, Oxca.

Для постійних замовників діють спеціальні умови, оптовим покупцям надається гнучка система знижок.

Існує можливість повної комплектації виробництва з асортименту компанії «Паріс» та придбання продукції на замовлення.

Досвідчені технічні консультанти завжди запропонують вам найкраще рішення щодо підбору продукції, яка повною мірою буде відповідати вашим вимогам.

Гнучка цінова політика, можливість вигідних умов оплати, професіоналізм персоналу, наявність на складі товару та оптимальні терміни поставок – це те, що допоможе реалізувати ваші плани та зробить нашу співпрацю цікавою, вигідною та результативною для обох сторін.